Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Capacity | 5Ton/Hr |
| Number Of Decks | Double Deck |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Rating | 5HP |
| Body Material | Mild Steel |
| Mounting Type | Floor Mounted |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 320V |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Capacity | 5Ton/Hr |
| Cleaner Type | Vibro Cleaner |
| Stages | Double Stage |
| Power Rating | 5HP |
| Screen Material | Mild Steel |
| Mounting Type | Floor Mounted |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 320V |