Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Flow Rate | 2000 m3/hr |
| Motor Power | 5 HP |
| Usage | Dust Collection |
| Blower Material | Mild Steel |
| Drive Type | Direct Drive |
| Phase | Three Phase |
| Speed | 1440 RPM |
| Frequency | 50H |
| Voltage | 415V |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Flow Rate | 1000 m3/hr |
| Motor Power | 5 HP |
| Usage | Dust Collection |
| Blower Material | Mild Steel |
| Drive Type | Direct Drive |
| Mounting Type | Base Mounted |
| Phase | Three Phase |
| Speed | 960 RPM |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 415V |