Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Power Source | Electric |
| Automation Level | Automatic |
| Capacity | 100L |
| Material Of Construction | Mild Steel |
| Power. | 3HP |
| Voltage. | 320V |
| Frequency | 50Hz |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 unit |
| Power Source | Electric |
| Automation Level | Automatic |
| Capacity | 200L |
| Material Of Construction | Mild Steel |
| Voltage. | 320V |
| Power. | 3HP |
| Frequency | 50Hz |