Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Grading Capacity | 1000 kg/hr |
| Machine Type | Seed Grade |
| No Of Grades | 2 Grades |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Body Material | Mild Steel |
| Power | 3HP |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 320V |
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10 Unit |
| Grading Capacity | 2000 kg/hr |
| Machine Type | Seed Grade |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Body Material | Mild Steel |
| Power | 3HP |
| Frequency | 50Hz |